Nově nakupujete s dopravou za zvýhodněné ceny!

Biobrush-berlin Zubní kartáček pro dospělé Černý | Soft

Značka: Biobrush-berlin

Tvrdost štětin: soft

94% rozložitelný

Tělo kartáčku: slisované dřevěné piliny 

Štětiny: nylonové z černého uhlí

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Biobrush-berlin Zubní kartáček pro dospělé Černý | Soft
Značka: Biobrush-berlin

Revoluční CO2 neutrální zubní kartáček je vyrobený z odpadu dřevařského průmyslu, který by byly jinak spálen. Materiál na výrobu biobrush-berlin pochází z ekologicky udržitelných lesů, které mají FSC certifikát. Na výrobu se nepoužívají žádné petrochemické látky, změkčovadla a silikony. Barvy jsou plně rozložitelné, tedy přírodního původu.

Nylonové štětiny vyrobené z černého uhlí blahodárně prospívají zubům. Kartáček je 94% rozložitelný včetně obalu. Poločas rozkladu kartáčku je 5 let, celulózového obalu 42 dní. Obal kromě ochrany před bakteriemi a viry po otevření využijte jako hnojivo do vašich záhonků. Žížaly a broučci tento materiál milují.

Anatomický tvar správného úchopu, husté a rovně střižené štětiny zajistí, abyste měli kartáček vždy pod kontrolou a tím si při provádění dentální hygieny neponičili dásně. Šípovitý tvar kartáčku se zvýšenou koncentrací svazků v přední části zajišťuje, že se dostanete i do spatně dostupných míst v ústech.

A to nejlepší nakonec, zubní kartáček biobrush - berlin má vlastnosti kartáčku plastového. Nemusíte si tak vytvářet nové návyky ohledně péče o váš ekologicky rozložitelný zubní kartáček.

 

Příběh značky Biobrush začíná jako start-up v roce 2015 v Berlíně. Skupinka nadšenců začala přemýšlet nad konceptem dobrých a zdravých zubních kartáčků šetřící životní prostředí. Vyvinuli ekologicky udržitelný zubní kartáček, který splňuje přísné požadavky odborníků na péči o zuby a zubní hygienu. Kartáček tvoří bioplast vyrobený ze zbytků při zpracování dřeva, štětiny na bázi ricinového oleje nebo černého uhlí. Výrobky neobsahují změkčovadla a umělá barviva. Balení kartáčku je kompostovatelné.