Nově nakupujete s dopravou za zvýhodněné ceny!

Liqoil šampon Kid'o | 200 ml

Značka: LIQOIL

Objem: 200 ml

Určeno pro: dětskou a citlivou položku

Kid'o šampon a mycí gel 2v1

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Liqoil šampon Kid'o | 200 ml
Značka: LIQOIL

Dětský přírodní tekutý šampon na vlasy a tělo s obsahem bylinných extraktů a přírodní jahodovou vůní. Šampon obsahuje arganový olej, čímž je zajištěna hydratace vlasu a ošetření dětské pokožky. Extrakt z kořene lopuchu bohatý na inulin a polysacharidy zajistí obalení vlasu, čímž je chráněn před poškozením. Extrakt z natě kopřivy posiluje vlasy a zajišťuje jejich zdravý stav. Šampon obsahuje pantenol a kyselinu mléčnou, které mají také pozitivní vliv na zdravý stav vlasů. Je obohacen o kondiciačnú složku. Obsahuje aktivní vitamín E se silnými antioxidačními účinky.

Šampon neobsahuje parabeny, silikony ani sulfáty.

Šampon výborně pění.

pH = 6

Použití: Opláchněte vlasy a vlasovou pokožku vodou. Šampon vmasírujte s trochou teplé vody, dokud nevznikne pěna. Nechte působit 2 až 5 minut.
Důkladně opláchněte vlasy a vlasovou pokožku vodou, dokud voda nebude úplně čirá.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě a chraňte před přímým slunečním světlem.

Produkt neobsahuje žádné složky živočišného původu a na základě Směrnic EU 2003/15 / ES a 76/768 / EHS o kosmetických prostředcích, není testován na zvířatech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika pro děti
Záruka: 2 roky

Společnost liqoil-pharm se zabývá vývojem a výrobou kosmetických výrobků v různých aplikačních formách, výživových doplňků a dietetických potravin. Hlavním cílem společnosti je nabídnout zákazníkům bezpečné produkty nejvyšší možné kvality pro udržení zdravé pokožky a podporu jejich zdraví.

Při vývoji jsou aplikovány nejnovější poznatky s důrazem na ochranu životního prostředí. Výsledkem jsou inovativní bezpečné produkty, které obsahují vždy „něco navíc“.