Nově nakupujete s dopravou za zvýhodněné ceny!

SOJKA Sójová svíce ve vinné láhvi Zelený čaj se zázvorem | 200 g

Značka: SOJKA

Délka hoření: +- 55 h 

Objem vosku: 270 ml

Barva vosku: bílá

Sklo: vinná láhev zelená

Nyní nově o 10% více vosku, abyste si mohli užít mnohem delší dobu hoření. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
439 Kč 362,81 Kč bez DPH
SOJKA Sójová svíce ve vinné láhvi Zelený čaj se zázvorem | 200 g
Značka: SOJKA

Kvalitní sójová svíce v originální recyklované vinné láhvi poskytuje jemnou vůni zeleného čaje doplněnou o zázvorovou esencí.

VŮNĚ

Zelený čaj známe všichni, ovšem znáte jej i v kombinaci se zázvorem? Zemitá citrusová vůně s vůní čerstvého zázvoru na pozadí se skvěle doplňuje. Vůně je osvěžující a revitalizující. Má jemnou pikantnost která může stimulovat vaše smysly. Věděli jste, že Japonci věří, že pokud vypijete 4 až 10 šálků zeleného čaje denně, váš život se prodlouží až o 3 roky. Nevíme, zda tomu opravdu tak je, ale my máme vlastní recept na klidnou atmosféru, kterou tato vůně rozhodně dokáže navodit.

DŘEVĚNÝ KNOT

Klíčem k co největšímu požitku ze svíce - k maximální intenzitě její vůně - je správný knot. Náš je dřevěný s jasným plamenem vydávající pro dřevo typické praskání. 

Knot by měl být dlouhý maximálně do 0,5 cm nad voskem, proto je vhodné jej kontrolovat a případně krátit. Po zapálení svíčku nezhasínejte, dokud se nerozpustí vosk i na okraji skla. Při prvním zapálení vytvoření voskového bazénku může zabrat i 2 hodiny, proto si na první zážitek se svíčkou udělejte čas. 

VOSK

Zapálení vonné svíce je spojené s chvílemi pohody, a k těm rozhodně nepatří obavy o vlastní zdraví. Svíce SOJKA je vyráběna výhradně z přírodních vosků nejvyšší kvality – proto zde nehrozí riziko odpařování toxických látek jako u běžných parafínových svíček.  

MANUFAKTURA

Podstatou kouzla svíček SOJKA je péče, která jim byla věnována. Každá svíčka je ručně vyrobená, manufaktura v plném smyslu slova. Knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání a balení do krabiček – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce. 

PARFEMACE 

Svíce SOJKA se pyšní nápaditými vůněmi s velkým potenciálem pro navození psychické pohody. Tyto vůně jsou pro tělo zcela nezávadné.

UPCYCLE

Lahvím od vína dáváme druhý život. Jaký bude ten třetí je jen na vás. Květináč? Stylová interiérová dekorace? Stojánek na tužky? Navíc díky zaobleným krajům ji mnozí používají jako nevšední sklenici na vodu. 

Budeme rádi, když se o vaše kreativní využití podělíte pod hashtagem #nasesojka.  

DESATERO SPRÁVNÉHO POUŽÍTÍ

  1. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru
  2. Před zapálením umístěte svíčku na nehořlavou podložku
  3. V případě potřeby zkracujte knot do výše 0,4-0,5 cm nad voskem
  4. Svíčku vždy položte na rovný nehořlavý povrch
  5. Před zahášením musí být vytvořen voskový bazének až po okraj svíce 
  6. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu dětí
  7. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu domácích mazlíčků
  8. Svíčku nenechávejte hořet v průvanu, jinak dojde k zadýmení svíce
  9. Mezi hořícími svíčkami zajistěte bezpečný odstup
  10. Plamen uhaste, nesfoukávejte

Za dodržení těchto pokynů budete odměněni dobou hoření více než 45h.

Každý výrobek z dílny SOJKA je vyroben ručně, jde o manufakturu v plném slova smyslu. Využíváme pro výrobu svíček a vosků do aromalamp sójový vosk, který má řadu významných benefitů. Sójový vosk je oproti jiným voskům šetrný k životnímu prostředí (obnovitelný a v přírodě rozložitelný), hoří déle, čistěji a pro udžení vůně do něj nejsou přidávány chemické složky. Dřevěný nebo bavlněný knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání krabiček, oražení razítky – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce.

Výrobky SOJKA jsou vhodným doplňkem ve vašem prostředí, ale potěší především dlouhou výdrží a překvapí neotřelými vůněmi. To vše bez vylučování škodlivých látek a sazí. Navíc použité obaly svíček můžete i nadále využít ve své domácnosti a dát jim tak další šanci dělat Vám radost.