Nově nakupujete s dopravou za zvýhodněné ceny!

SOJKA Sójová svíčka s bavlněným knotem Bergamot & Mango | 80 g

Značka: SOJKA

Délka hoření: až 24 h

Hmotnost: 80 g

Barva vosku: mintová

Vosk: sójový

Knot: bavlněný s papírem (tiché hoření)

Obal: sklo s papírovou krytkou

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
SOJKA Sójová svíčka s bavlněným knotem Bergamot & Mango | 80 g
Značka: SOJKA
SojkaFINAL(15of17)
Novinka

Vůně BERGAMOT & MANGO je jemná, svěží a citrusová, s lehkým květinovým a lehce kořeněným nádechem. Zatímco vůně bergamotu může připomínat vůni citronu a pomeranče , taktéž budete vnímat v tomto spojení sladké a šťavnaté tóny manga. Aroma je bohaté, s teplými tropickými nuancemi, které připomínají kombinaci broskví, ananasu a samozřejmě samotného manga.

PÁR SLOV KE VZNIKU

Představte si prvotřídní svíčku, která potěší svého majitele kvalitním složením, originálním designem a vůní. Svíčky této řady jsou minimalistické a přesto funkční. Tato řada však přináší bohatou paletu svíček v pastelových barvách, které přinesou do vašeho interiéru nejen vůni, ale i hravost. Od prvního zapálení do posledního kousku vosku plní svoji funkci a dokážou těšit vaše smysly až 24 hodin. Ať už jste doma nebo v kanceláři, svíčka vás vždy uvítá a po zapálení vytvoří krásnou atmosféru. Po dohoření svíčky můžete obal vypláchnout a dát mu další využití, například jako skleničku na vodu.

BAVLNĚNÝ KNOT

Klíčem k co největšímu požitku ze svíce - k maximální intenzitě její vůně - je správný knot. Náš je utkaný tak, aby hořel rovnoměrným, jasným plamenem a neuvolňoval nežádoucí černé zplodiny. 

Knot by měl být před každým zapálením dlouhý ideálně od 0,5 cm do 0,8 cm, proto je vhodné jej kontrolovat a případně krátit. Po zapálení svíčku nezhasínejte, dokud se nerozpustí vosk i na okraji skla. 

VOSK

Zapálení vonné svíce je spojené s chvílemi pohody, a k těm rozhodně nepatří obavy o vlastní zdraví. Svíce SOJKA je vyráběna výhradně z přírodních vosků nejvyšší kvality – proto zde nehrozí riziko odpařování toxických látek jako u běžných parafínových svíček.  

MANUFAKTURA

Podstatou kouzla svíček SOJKA je péče, která jim byla věnována. Každá svíčka je ručně vyrobená, manufaktura v plném smyslu slova. Knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, kompletace výrobků, osazení horní části ochranou krytkou – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce. 

PARFEMACE 

Svíce SOJKA se pyšní nápaditými vůněmi s velkým potenciálem pro navození psychické pohody. Tyto vůně jsou přírodní a pro tělo zcela nezávadné.

UPCYCLE

Do vašich domovů přinášíme nejen krásnou, ale i kvalitní skleněnou svíčku, která má výhodu mnoha využití. Obal svíčky můžete využít jako průhlednou skleničku na vaše oblíbené nápoje, jelikož je schválena pro potravinářské účely. Tím pádem získáte nejen úžasnou vůni a světlo, ale i stylovou skleničku, kterou můžete použít opakovaně a tím přispět k snižování odpadu. Vaše svíčka tak bude mít význam nejen pro vás, ale i pro planetu, kterou společně chráníme.

Budeme rádi, když se o vaše kreativní využití podělíte pod hashtagem #nasesojka.  

DESATERO SPRÁVNÉHO POUŽÍTÍ

  1. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru
  2. Před zapálením umístěte svíčku na nehořlavou podložku a odstraňte papírovou krytku horní části. 
  3. Zkracujte knot na 0,5 cm - 0,8 cm
  4. Svíčku vždy položte na rovný nehořlavý povrch
  5. Před zahášením musí být vytvořen voskový bazének až po okraj svíce
  6. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu dětí
  7. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu domácích mazlíčků
  8. Svíčku nenechávejte hořet v průvanu, jinak dojde k zadýmení svíce
  9. Mezi hořícími svíčkami zajistěte bezpečný odstup
  10. Plamen uhaste, nesfoukávejte

Za dodržení těchto pokynů budete odměněni dobou hoření až 24 h. 

Každý výrobek z dílny SOJKA je vyroben ručně, jde o manufakturu v plném slova smyslu. Využíváme pro výrobu svíček a vosků do aromalamp sójový vosk, který má řadu významných benefitů. Sójový vosk je oproti jiným voskům šetrný k životnímu prostředí (obnovitelný a v přírodě rozložitelný), hoří déle, čistěji a pro udžení vůně do něj nejsou přidávány chemické složky. Dřevěný nebo bavlněný knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání krabiček, oražení razítky – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce.

Výrobky SOJKA jsou vhodným doplňkem ve vašem prostředí, ale potěší především dlouhou výdrží a překvapí neotřelými vůněmi. To vše bez vylučování škodlivých látek a sazí. Navíc použité obaly svíček můžete i nadále využít ve své domácnosti a dát jim tak další šanci dělat Vám radost.