Nově nakupujete s dopravou za zvýhodněné ceny!

SOJKA Sójová svíčka s víčkem Pomeranč & zázvor | 140 g

Značka: SOJKA

Délka hoření: +-30h

Hmotnost: 140 g

Barva vosku: bílá

Vosk: sójový

Knot: bavlněný s papírem

Obal: sklo s uzávěrem

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
SOJKA Sójová svíčka s víčkem Pomeranč & zázvor | 140 g
Značka: SOJKA
svickysojka aromasvicka svicka darek 4 2
Novinka

VŮNĚ POMERANČ & ZÁZVOR

Skvělá kombinace, dvou zcela odlišných vůní. Sladká, citrusová vůně pomeranče s výrazným, pikantním a kořeněným zázvorem vám zlepší den zajímavou vůní. Tato dvojice dodává svíčce svěžest, s pikantností, hřejivostí a s mírou pepřového podtónu, která může být velice povzbuzující. Pokud cítíte nedostatek energie, tuto svíčku určitě oceníte.

PÁR SLOV KE VZNIKU

Představovali jsme si, jak by amohla vypadat prvotřídní svíčka, která svého majitele potěší svým kvalitním složením, originálním designem a především vůní. Taková vůně by měla být stejně intenzivní, jakby byla právě vyrobena. A nyní je na světě! Řada svíček s hlubokým a přesně padnoucím víčkem tento problém vyřešila. Svíčka je ihned po zalití uzavřena, jen krátce poté je uskladněna a těší se tak na svůj velký den, kdy bude pečlivě zabalena a vyslána ke svému majiteli. A to ve formě, aniž by ztratila při tomto svém počátku cokoli ze své ryzí kvality. 

BAVLNĚNÝ KNOT

Klíčem k co největšímu požitku ze svíce - k maximální intenzitě její vůně - je správný knot. Náš je utkaný tak, aby hořel rovnoměrným, jasným plamenem a neuvolňoval nežádoucí černé zplodiny. 

Knot by měl být před každým zapálením dlouhý ideálně od 0,7 cm do 1cm, proto je vhodné jej kontrolovat a případně krátit. Po zapálení svíčku nezhasínejte, dokud se nerozpustí vosk i na okraji skla. 

VOSK

Zapálení vonné svíce je spojené s chvílemi pohody, a k těm rozhodně nepatří obavy o vlastní zdraví. Svíce SOJKA je vyráběna výhradně z přírodních vosků nejvyšší kvality – proto zde nehrozí riziko odpařování toxických látek jako u běžných parafínových svíček.  

MANUFAKTURA

Podstatou kouzla svíček SOJKA je péče, která jim byla věnována. Každá svíčka je ručně vyrobená, manufaktura v plném smyslu slova. Knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, kompletace výrobků, oražení razítky – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce. 

PARFEMACE 

Svíce SOJKA se pyšní nápaditými vůněmi s velkým potenciálem pro navození psychické pohody. Tyto vůně jsou přírodní a pro tělo zcela nezávadné.

UPCYCLE

Z recyklovaného papíru vyrábíme krabičky, tiskneme na něj i etikety. Lahvím od vína dáváme druhý život. Jaký bude ten třetí je jen na vás. Květináč? Sklenice na vodu? Stylová interiérová dekorace? Stojánek na tužky? 

Budeme rádi, když se o vaše kreativní využití podělíte pod hashtagem #nasesojka.  

DESATERO SPRÁVNÉHO POUŽÍTÍ

  1. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru
  2. Před zapálením umístěte svíčku na nehořlavou podložku
  3. Zkracujte knot na 0,3 cm - 0,5 cm
  4. Svíčku vždy položte na rovný nehořlavý povrch
  5. Před zahášením musí být vytvořen voskový bazének až po okraj svíce
  6. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu dětí
  7. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu domácích mazlíčků
  8. Svíčku nenechávejte hořet v průvanu, jinak dojde k zadýmení svíce
  9. Mezi hořícími svíčkami zajistěte bezpečný odstup
  10. Plamen uhaste, nesfoukávejte

Za dodržení těchto pokynů budete odměněni dobou hoření kolem 28 h. 

Každý výrobek z dílny SOJKA je vyroben ručně, jde o manufakturu v plném slova smyslu. Využíváme pro výrobu svíček a vosků do aromalamp sójový vosk, který má řadu významných benefitů. Sójový vosk je oproti jiným voskům šetrný k životnímu prostředí (obnovitelný a v přírodě rozložitelný), hoří déle, čistěji a pro udžení vůně do něj nejsou přidávány chemické složky. Dřevěný nebo bavlněný knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání krabiček, oražení razítky – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce.

Výrobky SOJKA jsou vhodným doplňkem ve vašem prostředí, ale potěší především dlouhou výdrží a překvapí neotřelými vůněmi. To vše bez vylučování škodlivých látek a sazí. Navíc použité obaly svíček můžete i nadále využít ve své domácnosti a dát jim tak další šanci dělat Vám radost.