Nově nakupujete s dopravou za zvýhodněné ceny!

SOJKA Sójová vonná svíčka Multikolor - Litsea Cubeba | 150 g

Značka: SOJKA

Délka hoření: +- 40 h 

Objem vosku: 200 ml

Hmotnost vosku: 150 g

Barva vosku: růžová - krémová*

Knot: bavlněný s papírem (tiché hoření)

Obal: whisky sklo s papírovou krytkou

* Každá svíčka je originál, intenzita barvy vosku se může lišit. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
SOJKA Sójová vonná svíčka Multikolor - Litsea Cubeba | 150 g
Značka: SOJKA
svicky 2023 2681
Novinka

Svíčka z kolekce Multikolor přináší do vašeho domova harmonii veselých a živých odstínů, které nesou nádech hravosti a pozitivní energie. Každá svíčka je malým uměleckým dílem, kde se projevuje zručnost a láska k barvám. Přineste si do svého domova radostnou atmosféru a vesele laděné okouzlení s každou zapálenou svíčkou. Obohacující vůně bylinné Litsea Cubeba dodává svíčkám z kolekce Multikolor ještě větší kouzlo.

Vůně LITSEA CUBEBA je díky citrusovému nádechu a velmi jemnému tónu pepře osvěžující a povzbuzující. Její vnímání může mít pozitivní vliv na náš fyzický i duševní stav. V aromaterapii se vůně Litsea Cubeba používá pro zklidnění nervů, snížení stresu a podpoře dobré nálady. Může pomoci zlepšit koncentraci a podpořit duševní svěžest.

BAVLNĚNÝ KNOT

Klíčem k co největšímu požitku ze svíce - k maximální intenzitě její vůně - je správný knot. Náš je utkaný tak, aby hořel rovnoměrným, jasným plamenem a neuvolňoval nežádoucí černé zplodiny.

Knot by měl být před každým zapálením dlouhý ideálně od 0,8 cm od 1 cm, proto je vhodné jej kontrolovat a případně krátit. Po zapálení svíčku nezhasínejte, dokud se nerozpustí vosk i na okraji skla.

VOSK

Zapálení vonné svíce je spojené s chvílemi pohody, a k těm rozhodně nepatří obavy o vlastní zdraví. Svíce SOJKA je vyráběna výhradně z přírodních vosků nejvyšší kvality – proto zde nehrozí riziko odpařování toxických látek jako u běžných parafínových svíček.  

MANUFAKTURA

Podstatou kouzla svíček SOJKA je péče, která jim byla věnována. Každá svíčka je ručně vyrobená, manufaktura v plném smyslu slova. Knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání a balení do krabiček – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce. 

PARFEMACE 

Svíce SOJKA se pyšní nápaditými vůněmi s velkým potenciálem pro navození psychické pohody. Tyto vůně jsou pro tělo zcela nezávadné.

 

Whisky sklenici i po dohoření svíčky můžeš i nadále využívat ve své domácnosti. 

Budeme rádi, když se o vaše kreativní využití podělíte pod hashtagem #nasesojka.  

 

DESATERO SPRÁVNÉHO POUŽÍTÍ

  1. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru
  2. Před zapálením umístěte svíčku na nehořlavou podložku
  3. V případě potřeby zkracujte knot do výše 0,8 - 1 cm nad voskem
  4. Svíčku vždy položte na rovný nehořlavý povrch
  5. Před zahášením musí být vytvořen voskový bazének až po okraj svíce 
  6. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu dětí
  7. Nenechávejte svíčku hořet v dosahu domácích mazlíčků
  8. Svíčku nenechávejte hořet v průvanu, jinak dojde k zadýmení svíce
  9. Mezi hořícími svíčkami zajistěte bezpečný odstup
  10. Plamen uhaste, nesfoukávejte

Za dodržení těchto pokynů budete odměněni dobou hoření +- 40 h.

Každý výrobek z dílny SOJKA je vyroben ručně, jde o manufakturu v plném slova smyslu. Využíváme pro výrobu svíček a vosků do aromalamp sójový vosk, který má řadu významných benefitů. Sójový vosk je oproti jiným voskům šetrný k životnímu prostředí (obnovitelný a v přírodě rozložitelný), hoří déle, čistěji a pro udžení vůně do něj nejsou přidávány chemické složky. Dřevěný nebo bavlněný knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání krabiček, oražení razítky – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce.

Výrobky SOJKA jsou vhodným doplňkem ve vašem prostředí, ale potěší především dlouhou výdrží a překvapí neotřelými vůněmi. To vše bez vylučování škodlivých látek a sazí. Navíc použité obaly svíček můžete i nadále využít ve své domácnosti a dát jim tak další šanci dělat Vám radost.