Nově nakupujete s dopravou za zvýhodněné ceny!

SOJKA Vosk do aromalampy Patchuli | 25 g

Značka: SOJKA

Typ vosku: sója

Výdrž vůně: minimálně 24h

Hmotnost: 25 g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
SOJKA Vosk do aromalampy Patchuli | 25 g
Značka: SOJKA
Zahřívací sójový vosk do aromalampy.
 
PATCHULI - Máte náročnější období nebo jen Váš den byl poněkud hektický? Provoňte si váš okolní prostor zemitou  a jemně dřevitou intenzivní vůní tropické asijské bylinky. Jak je o této bylině známo, má silně uzemňující a vyvažující účinky pro nalezení emoční rovnováhy. Tato hřejivá vůně Vás přenese do světa odpočinku a uvolnění, které oceníme i při výjimečných okamžicích intimního života.
 
Použití: Vosk nalámejte a vložte do zcela suché aromalampy (BEZ VODY). Následně jej zahřívejte svíčkou a nechte si rozvonět domov vaší oblíbenou vůni. 

Každý výrobek z dílny SOJKA je vyroben ručně, jde o manufakturu v plném slova smyslu. Využíváme pro výrobu svíček a vosků do aromalamp sójový vosk, který má řadu významných benefitů. Sójový vosk je oproti jiným voskům šetrný k životnímu prostředí (obnovitelný a v přírodě rozložitelný), hoří déle, čistěji a pro udžení vůně do něj nejsou přidávány chemické složky. Dřevěný nebo bavlněný knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání krabiček, oražení razítky – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce.

Výrobky SOJKA jsou vhodným doplňkem ve vašem prostředí, ale potěší především dlouhou výdrží a překvapí neotřelými vůněmi. To vše bez vylučování škodlivých látek a sazí. Navíc použité obaly svíček můžete i nadále využít ve své domácnosti a dát jim tak další šanci dělat Vám radost.