Nově nakupujete s dopravou za zvýhodněné ceny!

SOJKA Vosk do aromalampy Pomeranč | 25 g

Značka: SOJKA

Typ vosku: sója

Výdrž vůně: minimálně 24h

Hmotnost: 25 g

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
SOJKA Vosk do aromalampy Pomeranč | 25 g
Značka: SOJKA
Zahřívací sójový vosk do aromalampy.
 
POMERANČ - Milujete vůni čerstvě vymačkaného pomeranče? Tato sladká esence čerstvého pomeranče s nakyslou kůrou dokáže navodit příjemnou atmosféru jako byste právě navštívili slunnou Valencii. Navíc pokud pociťujete nedostatek energie již během odpoledne nebo večer, toto revitalizující aroma vám může na počkání zlepšit náladu a dodat potřebnou energii po zbytek dne.
 
Použití: Vosk nalámejte a vložte do zcela suché aromalampy (BEZ VODY). Následně jej zahřívejte svíčkou a nechte si rozvonět domov vaší oblíbenou vůni. 

Každý výrobek z dílny SOJKA je vyroben ručně, jde o manufakturu v plném slova smyslu. Využíváme pro výrobu svíček a vosků do aromalamp sójový vosk, který má řadu významných benefitů. Sójový vosk je oproti jiným voskům šetrný k životnímu prostředí (obnovitelný a v přírodě rozložitelný), hoří déle, čistěji a pro udžení vůně do něj nejsou přidávány chemické složky. Dřevěný nebo bavlněný knot je ručně stříhaný, ručně připevněný ke dnu, vosk je ručně odlitý a ručně smíchaný s vůní. Nalepení etiket, skládání krabiček, oražení razítky – ve všech fázích procesu se na svíčce podepsaly poctivé ruce.

Výrobky SOJKA jsou vhodným doplňkem ve vašem prostředí, ale potěší především dlouhou výdrží a překvapí neotřelými vůněmi. To vše bez vylučování škodlivých látek a sazí. Navíc použité obaly svíček můžete i nadále využít ve své domácnosti a dát jim tak další šanci dělat Vám radost.